Sklep jubilerski JULITA – wysokiej klasy biżuteria dla Ciebie

 

Firma jubilerska JULITA Z.P.H. została założona w 1979 roku przez Henryka Niewczasa, który zdecydował się otworzyć zakład o profilu zdobienie kryształów. Już po roku przedsiębiorstwo zaangażowało do pracy sześciu pracowników i trzech uczniów, tym samym osiągając dopuszczalny przez ówczesne przepisy limit zatrudnienia. W 1989 roku zakład został przebranżowiony na hurtownię biżuterii. W krótkim czasie dotarliśmy do szerokiego grona odbiorców, a nasze wyroby można było zakupić w całym kraju. Dziś – niemal czterdzieści lat później – dobrą tradycję kontynuuję JULITA Sp. z o.o. sp.k., której sklepy jubilerskie cieszą się ogromną renomą, a biżuteria w nich oferowana uchodzi za niezwykle szykowną.

 

Biżuteria złota, srebrna i nie tylko – sprawdź ofertę marki JULITA

 

Oferujemy rozmaitą biżuterię, przeznaczoną dla Klientów o różnych gustach. W dostępnym asortymencie znajdują się wyroby importowane oraz rodzimej produkcji. Proponujemy między innymi złote pierścionki zaręczynowe, kolczyki z cyrkonią, bogaty wybór celebrytek srebrnych i złotych, a także szeroką gamę wzorów obrączek ślubnych. Co więcej, na życzenie młodej pary możemy zmodyfikować dostępne motywy, a nawet zaprojektować nową obrączkę, korzystając ze wzorników. Warto również nadmienić, że dysponujemy brylantami bądź wysokiej klasy cyrkoniami marki Swarovski. Obrączki wykonujemy w standardowych próbach lub – dla osób uczulonych – z mieszanki złota oraz palladu i obejmujemy je wieczystą gwarancją. To oczywiście jedynie niewielki fragment kolekcji, z pełną ofertą zapoznasz się w naszych salonach.

 

Odwiedź nasze sklepy jubilerskie i ciesz się piękną biżuterią

 

Warto wspomnieć, że marka JULITA otrzymała szereg certyfikatów świadczących o jej profesjonalizmie – Solidna Firma 2003, Fair Play 2004, Wielkopolska Jakość 2005 oraz nominację Teraz Polska w latach 2007-2009. Serdecznie zapraszamy do sklepów jubilerskich JULITA mieszczących się w LeszniePoznaniu. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w nich wymarzoną biżuterię, a miła i kompetentna obsługa pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

 

Firma JULITA – piękno i styl dla każdego. Odwiedź nasze sklepy jubilerskie!

copyright © 2019 Julita | created by sevencomp.pl
Mapa