Początek firmy sięga roku 1979, kiedy to Henryk Niewczas założył zakład o profilu zdobienie kryształów. JULITA Z.P.H. już po roku osiągnęła maksymalne dopuszczalne przez przepisy zatrudnienie: 6 pracowników i 3 uczniów. W 1989 roku zakład został przebranżowiony na hurtownię biżuterii. W krótkim czasie dotarliśmy do szerokiego grona odbiorców. Nasze wyroby można było zakupić praktycznie w każdym sklepie jubilerskim na terenie całego kraju. Marka JULITA stała sie rozpoznawalna na rynku branży hurtowej. Firma JULITA Z.P.H. posiadała certyfikaty: Solidna Firma 2003, Fair Play 2004, Wielkopolska Jakość 2005 oraz nominację Teraz Polska 2007-2009.
Nowe pokolenie otwiera nowe karty dla firmy. Kontynuacją JULITY Z.P.H. jest obecnie JULITA Sp. z o.o. sp.k., która podbija rynek detaliczny otwierając salony jubilerskie
na terenie całej Polski. Oferujemy asortyment biżuterii zadawalający klientów o różnych gustach. Obejmuje on wyroby importowane oraz rodzimej produkcji. JULITA to marka godna zaufania, z biżuterią wysokiej jakości. Nasze kolekcje skierowane są do dzieci, młodzieży, pań i panów. Oferujemy wyroby ponadczasowe oraz najnowsze trendy mody. Firma JULITA to "piękno i styl" dla każdego.

copyright © 2016 Julita | created by sevencomp.pl
Mapa