Towarzyszymy naszym klientom w najpiękniejszym dniu ich życia. Przysięga składana w trakcie uroczystości zawarcia związku małżeńskiego wymaga odpowiedniego przypieczętowania. Obrączki ślubne od zawsze symbolizują miłość, wierność i trwałość uczucia, które zrodziło się pomiędzy dwojgiem ludzi. Pierwsze pierścienie oznaczające wieczną jedność pojawiły się już w starożytnym Egipcie tysiące lat temu.

Pomagamy wybrać odpowiedni model obrączki, aby stanowił nie tylko efektowną i estetycznie wykonaną ozdobę, ale także był praktyczny, wygodny w użytkowaniu i zachowywał swój pierwotny kolor na lata.

Gwarantujemy najwyższą jakość oraz sprawdzone techniki produkcji. Oferujemy zarówno biżuterię o klasycznym, ponadczasowym pięknie, jak i modele w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu ze zjawiskowymi zdobieniami.

Obrączka jako unikatowy symbol miłości

Poznaj nasze wyjątkowe złote obrączki ślubne, które wyróżnia precyzja wykonania, nieskazitelny kształt i wieloletnia trwałość kolorów. W procesie ich produkcji wykorzystano sprawdzoną metodę bezszwową, która zapewnia jednolitą strukturę materiału. Stosowany do niedawna spaw łączący wiązał się z ryzykiem nietrwałego połączenia tworzywa.

Naszą ekskluzywną ofertę tworzy biżuteria ślubna wykonana z kilku elementów, dostępna w dwóch lub nawet trzech kolorach. Dzięki temu zachowuje ona nienaganne walory estetyczne przez wiele lat.

Nasi klienci otrzymują wieczystą gwarancję, która obejmuje zmianę rozmiaru, poprawienie matowania , odświeżenie obrączki . Zobowiązani są jedynie do poniesienia kosztów transportu oraz nałożenia powłoki, jeśli zakupione egzemplarze były nią pokryte.

Szeroki wybór obrączek ślubnych

Zapewniamy szeroki wybór obrączek złotych. Oferujemy modele klasyczne oraz ozdabiane zakutymi kamieniami. Gwarantujemy pełen zakres prób, a w tym: 333, 585 i 750. Istnieje możliwość zmiany kolorystyki wybranego modelu, bowiem dysponujemy paletą aż sześciu barw. Dodatkowo każdy model można modyfikować pod względem szerokości i wysokości.

 

Dla osób cierpiących na alergie na inne metale przygotowaliśmy obrączki z palladem.

 

Na specjalne życzenie klientów wykonujemy grawer zaproponowanego tekstu lub ikony. W tym celu zachęcamy do skorzystania z intuicyjnego konfiguratora i wysłania projektu do naszego sklepu. Poinformujemy o cenie, parametrach technicznych oraz przybliżonej wadze.

Zobacz nasz konfigurator obrączek

powrót

copyright © 2019 Julita | created by sevencomp.pl
Mapa