Tradycja potwierdzenia małżeństwa piękną biżuterią nigdy nie minie. Kunsztowne obrączki ślubne ze złota lub srebra w naszym salonie jubilerskim są na to najlepszym dowodem. Wykonujemy je z precyzją, wzorując się zarówno na tradycyjnych, prostych modelach, jak i nowoczesnych, z cyrkoniami czy grawerem.

Rodzaje obrączek ślubnych

W tej kategorii naszego sklepu internetowego udostępniamy klasyczne wersje złote oraz srebrne. Każdy kruszec występuje w formie ozdobnej, np. z cyrkonią lub brylantem, jak i bez żadnych dodatków (gładkie). Ponadto, oferujemy pierścionki trójkolorowe, z symbolem serca, a nawet zodiaku. Można je wyszukać przy pomocy panelu naszego konfiguratora na górze strony, wpisując rozmiar, rodzaj surowca oraz interesujący model.

Pierścionki grawerowane

Nasz salon jubilerski proponuje również wykonanie ozdobnego napisu na biżuterii. Najczęściej są to imiona Pary Młodej lub data uroczystości weselnej, ale także serduszka, znak nieskończoności czy inicjały. Serdecznie zapraszamy do wyboru biżuterii poprzez nasz sklep internetowy. Staramy się, aby wyroby mogły odzwierciedlać gusta i unikatowe cechy charakteru Pana Młodego, jak i Pani Młodej.

Zobacz nasz konfigurator obrączek

copyright © 2019 Julita | created by sevencomp.pl
Mapa